Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Informē par NĪN atvieglojumiem represētām personām

Rēzeknes pilsētas domes Finanšu pārvalde informē, ka ir pieņemti grozījumi likuma «Par nekustamā īpašuma nodokli» 5.pantā, kas paredz, ka politiski represētajām personām nekustamā īpašuma nodokļa summa ir samazināma par 50 procentiem:

- par zemi un

- individuālo dzīvojamo māju apbūvē ietilpstošajām ēkām vai dzīvokļa īpašumu bez zemes domājamās daļas,

kas ir šo personu īpašumā vai valdījumā vismaz piecus gadus, ja nekustamais īpašums netiek izmantots saimnieciskajā darbībā. Ja nekustamais īpašums daļēji tiek izmantots saimnieciskajā darbībā, šai daļai nodokļa samazinājums netiek piemērots.

Kā portālu «Apollo» informēja Diāna Zirniņa, Rēzeknes pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, lūdzam nekustamā īpašuma nodokļa maksātājus - represētās personas, kurām ir tiesības uz nodokļa atvieglojumu, savlaicīgi - līdz 2010.gada 1.februārim iesniegt Rēzeknes pilsētas domē iesniegumu par nodokļa atvieglojuma piemērošanu ar apliecinājumu, ka zeme vai tās daļa un individuālā dzīvojamā māja vai tās daļa (telpu grupa) netiek izmantota vai dzīvokļa īpašums netiek izmantots saimnieciskajā darbībā, kā arī politiski represētās personas apliecības kopiju.