Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par spļaušanu uz ielas draudēs izlikšana no dzīvokļa

Ķīnas dienvidu pilsētā Guaņdžou valsts subsidēto māju iedzīvotāji, kas pārāk bieži būs spļāvuši uz ielas vai arī tur nometuši cigarešu izsmēķus, tiks izlikti no dzīvokļiem, ierosināts pašvaldības dienestu izstrādātajā noteikumu projektā.

Šādi sodi ierosināti, lai «izveidotu civilizētu, higiēnisku, drošu un harmonisku sabiedrisko vidi», norāda Guaņdžou Zemes resursu un vadības birojā.

Par tādiem nodarījumiem kā spļaušana, neatļauta siltumnīcu ierīkošana, veļas žāvēšana uz žogiem un nelikumīga auto novietošana, tiks piespriesti trīs soda punkti.

Smagāki sodi paredzēti par nopietnākiem pārkāpumiem, piemēram, par viegli uzliesmojošu, sprādzienbīstamu, indīgu un radioaktīvu vielu glabāšanu, pārkāpjot drošības noteikumus.

Iedzīvotāji, kas divu gadu laikā būs sakrājuši vairāk nekā 20 soda punktus, tiks izlikti no dzīvokļiem, teikts dokumenta projektā.