Masaļskis nav vienīgais KHL vārtsargs, kurš guvis vārtus

«Apollo» jau ziņoja, ka Kontinentālās hokeja līgas mačā starp Habarovskas «Amur» un Rīgas «Dinamo» komandām vārtu guvums ir ieskaitīts «rīdzinieku» vārtsargam Edgaram Masaļskim. Kā izrādās, Edgars nav vienīgais vārtsargs, kurš KHL ir atzīmējies ar vārtu guvumu.

Mača 12. minūtē pēc Martina Karijas pārkāpuma, kad tiesnesis rādīja aizturēto sodu, «Amur» hokejisti paši kuriozā veidā ieraidīja ripu savos vārtos. Interesanti, ka šis vārtu guvums tika ieskaitīts «Dinamo»

vārtsargam Edgaram Masaļskim.

Šis bija otrais vārtu guvums KHL vēsturē, kad vārtus ir guvis vārtsargs. Pirms Masaļska ar gūtiem vārtiem var lepoties Iļja Proskurjakovs. Krievu vārtsargs ar vārtu guvumu atzimējās aizvadītajā sezonā, kad viņa pārstāvētā komanda Magņitogorskas «Metallurg» ar 2:0 uzvarēja Kazaņas «Ak Bars». Proskurjakovs pēdējā trešdaļā ripu raidīja tukšos vārtos.

Jāatzīst, ka latviešu vārtsarga nopelns ir lielāks, jo viņa gūtie vārti spēlē pret Habarovskas komandu bija arī uzvaras vārti mačā. Savukārt līderis starp līgas rezultatīvākajiem vārtsargiem ir amerikāņu vārtsargs Roberts Ešs, kurš saviem partneriem ir atdevis trīs precīzas piespēles.