Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Parex» palīdzēs hipotekārā kredīta ņēmējiem

«Parex banka» jau šā gada pirmajā ceturksnī piedāvās atvieglotus hipotekāro kredītu atmaksas nosacījumus tām privātpersonām, kurām ir grūtības ar kredītu atmaksas grafiku, portālu «Apollo» informēja bankā.

Bankas speciālisti jau ir sākuši darbu pie kredītņēmēju atbalsta programmas.

Atbalsts tiks piedāvāts hipotekāro kredītu ņēmējiem, kas to ņēmuši mājokļa iegādei un kuriem ekonomiskās krīzes ietekmē objektīvu apstākļu dēļ samazinājušies ienākumi, un ir grūtības ievērot kredīta atmaksas grafiku.

Banka, individuāli izvērtējot katra klienta situāciju, uz termiņu līdz trim gadiem piedāvās atvieglotus kredīta atmaksas nosacījumus. Piemēram, samazinot katru mēnesi maksājamo pamatsummu, samazinot procentu likmi vai uz laiku atliekot procentu maksu, vai arī mainot kādus citus noteikumus. Jāņem vērā, ka atvieglotie nosacījumi klientam tiks piešķirti uz noteiktu termiņu un kad ienākumu plūsma būs stabilizējusies, atvieglojumi tiks atcelti.

Šie nosacījumi tiks piešķirti tikai rūpīgi izvērtējot katru gadījumu individuāli.

«Mūsu mērķis ar šo piedāvājumu ir atbalstīt tos klientus, par kuriem esam droši, ka ilgtermiņā atjaunosies to maksātspēja. Atvieglotie nosacījumi netiks piedāvāti nekustamo īpašumu pārpircējiem – to mērķis ir labticīgie kredītņēmēji, kuri ņēmuši kredītu sava ģimenes mājokļa iegādei. Atbalsta programmas uzdevums ir klientiem sniegt iespēju pārvarēt īslaicīgas grūtības, nezaudējot savu mājokli, pasargāt no tiesvedības procesiem, īpašuma atsavināšanas, izsoles un maksātnespējas procedūras,» skaidro  Privātpersonu un mazo un vidējo uzņēmēju apkalpošanas direkcijas vadītājs Guntis Beļavskis