Širokovam piespēle, «Amur» «bullīšos» zaudē «Metallurg»

KHL regulārās sezonas spēlē šodien Latvijas izlases uzbrucēja Alekseja Širokova pārstāvētā Habarovskas «Amur» komanda pēcspēles metienu sērijā ar 1:2 zaudēja Novokuzņeckas «Metallurg», kuras sastāvā šim mačam nebija pieteikts aizsargs Aleksandrs Jerofejevs.

Jau spēles trešajā minūtē Dmitrijs Dudarevs vadībā izvirzīja Novokuzņeckas komandu, bet izlīdzinājumu laukuma saimnieki panāca tikai nepilnas septiņas minūtes līdz mača beigām, kad pēc Širokova un Nolena Prata piespēlēm vārtus guva Deivids Lings.

«Bullīšos» krietni labāk veicās «Metallurg» hokejistiem - gan Alberts Višņakovs, gan Dudarevs pārspēja Taileru Mosu, bet mājinieku rindās ne Ruslanam Hasanšinam, ne Lingam «kuzņas» vārtsargu Sergeju Bobrovski apspēlēt neizdevās.

Atgādinām, ka svētdien abas komandas jau tikās un ar 4:1 uzvarēja «Amur» hokejisti.

«Amur» komanda ar 44 punktiem 42 spēlēs pašlaik ieņem 10. vietu Austrumu konferencē, par četriem punktiem atpaliekot no 8. vietā esošās Toljati «Lada» komandas, bet «Metallurg» ar 39 punktiem ir pēdējā, 12. vietā.