Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«iCelo» aicina piedalīties Piedzīvojumu Dienā Vidzemē

Ceļojumu portāls «icelo.lv» organizē jau piekto Piedzīvojuma Dienu – janvārī vienu dienu pavadīsim atraktīvā, asprātīgā un pārsteigumu pilnā ceļojumā ar auto pa Vidzemes interesantākajām, vēl neiepazītām vietām un tūrisma objektiem.

Piedzīvojuma Diena ir tūrisma spēle četriem piedzīvojumu un atpūtas kāriem draugiem un vienam auto, kurš noris ar auto apceļojot apskates objektus un veicot katrā objektā konkrētu uzdevumu. Šis nebūt nav rallijs vai auto orientēšanās! Piedzīvojuma Dienas uzdevumi būs piemēroti ziemas sezonai – interesanti, neparasti un ziemas dvašas piepildīti, kuru veikšanai nepieciešams četru draugu domas un fiziskais spēks. Piedzīvojumā netiek mērīts ātrums, bet uzdevumu izpilde.

Objektus katra komanda sakārto paši savā maršrutā, saņemot objektu sarakstu Piedzīvojuma Dienas starta vietā. Apskates objekti ietvers Vidzemes pilis un muižas, vēsturiskus notikumus, tikšanos ar viesmīlīgiem saimniekiem un iepazīšanos ar Vidzemes paražām. Katrā objektā veicot uzdevumu tiek saņemti punkti, kas noteiks spēles uzvarētājus. Spēlē būtisks nav ātrums kādā veic maršrutu, bet radošā pieeja un nedaudz zināšanu, piemēram, nosakot sastāvu tējas un alus degustācijā, precizitāte loka šaušanā, izdoma dzejolīša sacerēšanā un citos uzdevumos. Apbalvojam pirmo trīs vietu ieguvējus, atraktīvāko bilžu, video un komandas noformējuma īpašniekus.

Piedzīvojuma dienas noslēgumā dalībnieki pulcējas uz siltu zupu un šoriez Lido muižā Gaiziņkalna pakājē sapazīšanās un sadziedāšanās pasākums.
Pasākuma maršruts: Aptuvenais garums 130 km, braukts tiek pa vispārējas nozīmes ceļiem – bezceļi netiek izmantoti/maksimālais ilgums 5 stundas.
SVARĪGI: ņemot vērā Latvijas skaisto ziemu maršrutu esam saīsinājuši, aktivitāšu skaitu palielinājuši, lai braukšana ikvienam būtu droša un laika limits neietekmētu pārvietošanās drošību.

vineta@icelo.lv

Dalības maksa komandai ir:
- 50 Ls, ja komanda veikusi apmaksu par dalību līdz 2009. gada 18. decembrim. (45,-Ls, ja visi dalībnieki ir reģistrēti portāla «icelo.lv» lietotāji)
- 60 Ls, ja komanda veikusi apmaksu par dalību līdz 2009. gada 30. decembrim. (55,-Ls, ja visi dalībnieki ir reģistrēti portāla «icelo.lv» lietotāj)
- 65 Ls, ja komanda veikusi apmaksu par dalību līdz 2010. gada 10. janvārim.
- 70 Ls, ja komanda veikusi apmaksu par dalību līdz 2010. gada 19. janvārim.