Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

VDI direktora amatā apstiprina Arni Luhsi

Valdība par jauno Valsts darba inspekcijas (VDI) vadītāju apstiprinājusi Arni Luhsi, portālu «Apollo» informēja Labklājības ministrijā.

Iepazīstoties ar Luhses iesniegto redzējumu par VDI tālāko darbību, ministrijas izveidotā konkursa komisija kā pozitīvu novērtēja viņa uz klientu un biznesu orientētas institūcijas vīziju. Tāpat par efektīviem komisija atzina arī priekšlikumus iestādes darbības uzlabošanai, tostarp, VDI pārveidošanu par servisa jeb apkalpojošo nevis sankcionējošo institūciju.

Luhsem ir akadēmiskā augstākā izglītība politoloģijā (sistēmu analīzē) un psiholoģijā. Šobrīd viņš turpina studijas Newport International University (ASV) doktorantūrā. Viņam ir labas angļu un krievu valodas zināšanas.

Luhsem ir darba pieredze valsts pārvaldes darbā un iestādes vadītāja amatā. Kopš 2006.gada Luhse ir SIA «Lattelecom» Uzraudzības padomes loceklis. Viņš arī bijis valdes priekšsēdētājs biedrībā «Sporta klubs Luxe», padomes loceklis VAS «Latvijas Gaisa satiksme», VAS «Ceļu satiksmes drošības direkcija», VAS «Elektronisko sakaru direkcija». Luhse strādājis arī kā praktiskās psiholoģijas pasniedzējs. Tāpat Luhse bijis Rīgas Centra rajona izpilddirektors.
Luhse VDI direktora pienākumus sāks pildīt ar 2010.gada 14.janvāri. A.Luhse dzimis 1959.gadā.

Jau vēstīts, ka pagājušā gada 13.novembrī ar VDI direktori Ritu Elci tika izbeigtas valsts civildienesta attiecības.