Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā Olaines novada Pašvaldības policija brauca uz «Alfu»

Olaines novada Pašvaldības policijai laikam Rīgā ir steidzams darbs TC «Alfa». Pat auto nav laika novietot paredzētajā vietā, vēstī «Apollo» lietotājs Jānis. Olaines pašvaldības policijas priekšnieks Antons Mikutēns portālam «Apollo» sacīja, ka, viņaprāt, auto novietots pilnīgi normāli, jo nevienam netraucēja.

Mikutēns, kurš pats atradies auto fotogrāfiju tapšanas brīdī sacīja, ka «tik liels auto neielienot stāvvietā», kur savus spēkratus novietojuši citi lielveikala apmeklētāji.

Jautāts, vai kāds cits tiktu sodīts, ja šādi novietotu auto, Mikutēns atbildēja noliedzoši. Un piebilda, ka šādi noteikti drīkst novietot auto, jo tas nevienam netraucē.

Viņš gan atzina, ka īsti smuki tas neesot, taču par pārkāpumu to nesauktu.

Jautāts, ko Olaines Pašvaldības policija darīja pie tirdzniecības centra «Alfa» otrdien ap pulksten 12, Mikutēns sacīja, ka viņš ar kolēģi devies uz tirdzniecības centru noslēgt vairākus līgumus, tostarp par kancelejas preču piegādi policijas vajadzībām. «Olainē nekā nav... Pat policistu formas pašūt nav iespējams,» skumji noteica Mikutēns.