Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Olimpieši redzami Latvijas ielās

Mēnesi pirms XXI Ziemas olimpiskajām spēlēm Vankūverā, Latvijas lielāko pilsētu ielās sākusies Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) reklāmas kampaņa, kurā trīs Latvijā labi pazīstami olimpieši atgādina par gaidāmajām spēlēm un līdzjutēju atbalstu Latvijas olimpiskajai komandai.

Rīgā un vēl septiņās Latvijas pilsētās - sabiedriskā transporta pieturvietās un vides reklāmas stendos redzami  boblejista Jāņa Miņina, kamaniņu braucējas Maijas Tīrumas un Latvijas hokeja izlases vārtsarga Edgara Masaļska fotoportreti, kas veidoti no interneta portāla «Draugiem.lv» lietotāju profila bildēm.

«Iespējams, stāvot kādā no sabiedriskā transporta pieturvietām un pētot projekta «Vienoti uzvarai!» plakātus, jūs atradīsiet kādu labu draugu vai sen aizmirstu paziņu, bet vislabākajā gadījumā ieraudzīsiet arī pats sevi kā mazu, bet neatņemamu un svarīgu projekta sastāvdaļu,» norādīja LOK prezidents Aldons Vrubļevskis.

Jau iepriekš informējām, ka pagājušā gada decembrī LOK sadarbībā ar «Draugiem.lv» aicināja portāla lietotājus pievienoties Vankūveras Ziemas olimpisko spēļu dalībnieku portretu izveidei. Lai piedalītos akcijā, bija jādod atļauja izmantot savu fotogrāfiju projektā.

Atbalstu LOK akcijai deva gandrīz 25 000 sporta draugu, bet viena olimpieša mozaīkas izveidei izmantotas 5000 fotogrāfijas.

Pateicoties vides reklāmas kompānijas «JCDecaux» atbalstam, plakātus var redzēt - Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā, Siguldā, Valmierā un Ventspilī.

Akcijas sauklis ir «Vienoti uzvarai!», kas iezīmē Latvijas sporta draugu un atbalstītāju vienotību ar sportistiem olimpiskajās spēlēs, kurās sagaidāmas cīņas ne tikai ar konkurentiem, bet arī pašiem ar sevi. Turklāt sportisti ne reizi vien atzinuši, ka tautiešu vienotība un līdzpārdzīvojums olimpiskajā stadionā un arī pie televīzijas ekrāniem ir bijis kā milzīgs enerģijas lādiņš, kas palīdzējis sasniegt pēc iespējas augstākus rezultātus.

Projekta dizainu izstrādāja «Rhino dizaina aģentūra», sportistu fotogrāfiju autors Viesturs Masteiko.
 
Latviju no 2010. gada 12. līdz 28. februārim Vankūverā pārstāvēs aptuveni 60 olimpieši sešu sporta veidu desmit disciplīnās. Jau tagad zināms, ka olimpiskajās spēlēs Latvijas sportisti startēs hokejā, biatlonā, kamaniņu sportā un šorttrekā, bet olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensībās veiksmīgi turpina piedalīties mūsu bobsleja, skeletona, ātrslidošanas un snovborda pārstāvji, bet par vietām komandā vēl jācīnās kalnu slēpošanā un distanču slēpošanā.

Projektu atbalsta LOK ģenerālsponsori SIA «Latvijas Mobilais Telefons» un a/s «Latvijas Valsts meži», kā arī LOK sponsori a/s «Swedbank» un a/s Latvijas Gāze.