Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērnu slimnīcas konkursā atkal uzvar korupcijas lietā iesaistītā firma

Valsts SIA «Bērnu klīniskā universitātes slimnīca» paredzējusi slēgt 583 249 latus vērtu līgumu par slimnīcas telpu rekonstrukciju ar SIA Rīgas firma «Pamats», kuras nosaukums iepriekš izskanējis saistībā ar korupcijas skandālu slimnīcā.

Iepirkumu uzraudzības biroja interneta mājaslapā publicētais paziņojums par lēmuma pieņemšanu liecina, ka «Pamata» piedāvājums atzīts par piemērotāko no 11 konkursā saņemtajiem piedāvājumiem.

LETA jau ziņoja, ka divas Bērnu slimnīcas amatpersonas un trīs fiziskās personas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) tur aizdomās pēc septiņiem Krimināllikuma pantiem - dienesta pilnvaru pārsniegšana, dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana, kukuļņemšana, kukuļdošana, komerciālā uzpirkšana, dokumentu viltošana un krāpšana.

Šajā lietā apcietināts slimnīcas valdes loceklis un ekonomikas direktors Arnis Kramzaks, slimnīcas saimnieciskais direktors Aivars Lisenko, SIA «Projektu vadības un attīstības birojs» pārstāvis Raitis Mūrnieks un SIA «Pamats» valdes loceklis Aleksandrs Kreicers. Piektajai aizturētajai personai - Kramzaka sievai - KNAB nav lūdzis piemērot apcietinājumu, un viņa ir atbrīvota.