Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lembergs: Galvanovskim trūka paškritikas un darba analīzes

Ar kritiku bijušā BK «Ventspils» galvenā trenera Galvanovska virzienā neskopojās kluba prezidents Aivars Lembergs, izsakot cerību, ka jaunieceltā trenera Silvano Poropata vadībā kopējā situācija uzlabosies.

«Taktiskais zīmējums bija nabadzīgs, komandas izaugsme bija vāja un vairākumam spēlētāju arī individuālās izaugsmes nebija. Pietrūka paškritikas un sava darba analīzes. Nebija citu variantu kā mainīt treneri,» sacīja Lembergs.

Kluba prezidents pauda neizpratni par iepriekšējā trenera darbu saistībā ar komandas sastāva komplektāciju. «Pagājušā gada jūlijā tika piedāvāts komandas sastāvs, no kura šobrīd ir nomainījušies astoņi spēlētāji. Blakus [Jānim] Strēlniekam tika piedāvāts [Mikus] Sokolovs, un treneris sacīja, ka viņš būs cienīga maiņa Strēlniekam. Diemžēl jau pēc pusotra mēneša Galvanovskis pateica, ka vajadzīgs cits spēlētājs. Izrādījās, ka arī ne [Kristaps] Kanbergs, ne [Mārtiņš] Berķis neiederas sastāvā. [Zintis] Plivda ieradās ar 142 kilogramu svaru, kas ir vairāk nekā pasaules čempionam svarcelšanā smagākajā svarā [Viktoram] Ščerbatiham. Veselības stāvoklis viņam bija vairāk nekā kritisks,» kluba oficiālajā mājaslapā norādīja Lembergs.

«Jaunpienācējam Artūram Strēlniekam vēl ir tik tiešām jāpierāda, ka viņš šeit ir vajadzīgs. [Sandi] Buškevicu Galvanovskis izmantoja kā ielāpu. Nesaprotami tika paņemts [Ernests] Kalve, kurš drīzāk ir invalīds nekā spēlētājs. [Ārons] Petvejs arī nav vajadzīgs tāds, kurš cīnās tikai pusē no spēlēm. [Ronaldam] Zaķim ir laiks kļūt par pieaugušu un profesionālu basketbolistu,» uzsver Lembergs.

«Ventspils» kluba prezidents arī uzsvēra, ka no vadības puses Galvanovskim nav ticis izvirzīts uzdevums par katru cenu gūt tikai uzvaras, bet gan spēlētāju un komandas maksimāla pašatdeve laukumā, kas nav tikusi īstenota.

«Ja cilvēks ir pieņemts darbā, viņam maksimāli profesionāli jādara savs darbs. Ja neprot, tad jāiemācās. Ja negrib - jādzen prom, lai papildina bezdarbnieku armiju,» uzsvēra Lembergs.