Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ķekavas domes vadītājam par 300 latiem samazina algu

Ķekavas novada domes deputāti nolēmuši par vairākiem simtiem latu domes vadībai samazināt algu, portālu «Apollo» informēja Ķekavas novada domē.

Tas pašvaldības budžetā gadā ļaus ietaupīt gandrīz 15 tūkstošus latu.

Saskaņā ar domnieku nolemto, domes priekšsēdētājam Robertam Jurķim darba alga mēnesī tiek samazināta par gandrīz 300 latiem, priekšsēdētāja vietniekam Jurim krūmiņam – par gandrīz 400 latiem, domes komitejas vadītājam - par vairāk kā 100 latiem, bet deputātiem – par nepilniem divdesmit latiem.

Ja līdz šim domes priekšsēdētāja alga bija 2000 latu, tad turpmāk tā būs 1714 lati, bet priekšsēdētāja vietnieks pašreizējo 1900 latu vietā saņems 1507 latus. Domes komitejas priekšsēdētājiem alga samazināsies no 1307 uz 1201 latu. Savukārt domes deputāti ik mēnesi pašreizējo 511 latu vietā saņems 495 latus.

Ķekavas novada domes deputātu noteiktais atalgojums būs zemāks, nekā to pieļauj likums par valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzību.

Nolemts arī, ka domes amatpersonai vai deputātam, kurš neierodas domes vai komitejas sēdē bez svarīga iemesla, tiek piemērots sods par katru sēdi 15% apmērā no mēnešalgas.

Tāpat deputāti domes sēdē, skatot Ķekavas novada domes deputātu darba samaksas un sociālo garantiju nolikumu, nolēma, ka domes amatpersonas turpmāk veselības apdrošināšanu segs no saviem, privātajiem līdzekļiem.