Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atvērts jauns vortāls ziemas prieku cienītājiem

Līdz ar jaunā gada atnākšanu savu darbību ir uzsācis vortāls «slēpotājiem.lv», kas oficiāli atklāšanas svētkus atzīmēja 6. janvārī.

«Slēpotajiem.lv» saviem lasītājiem piedāvā aktualitātes no Latvijas slēpošanas kalniem, sniedz savu vērtējumu par trasēm un to piedāvātājiem pakalpojumiem, kā arī sniedz ieteikumus inventāra izvēlē. Vortālā pieejami Eiropas lielāko slēpošanas kūrortu apraksti, raksti par ziemas sezonā noderīgām un interesantām tēmām, informācija par viesu namiem.

Nav aizmirts arī par tiem, kas slēpošanas prasmes pagaidām vēl tikai apgūst, piedāvājot praktiskus padomus un ieteikumus pirmo iemaņu gūšanā.

Šobrīd «slēpotājiem.lv» turpina aktīvi attīstīties un pavisam drīz tā apmeklētājiem būs iespēja pašiem piedalīties vortāla veidošanā, daloties savos ziemas piedzīvojumos, pieredzē un iespaidos, kas gūti gan Latvijas trasēs, gan ārvalstu slēpošanas kūrortos. Savukārt iesācējus gaida patīkams pārsteigums- slēpošanas skolas video nodarbības.

Pati «slēpotājiem.lv» radošā komanda par vortālu saka tā : «Vēlamies darboties kopā ar vortāla lasītājiem un radīt draudzīgu vidi, kur ziemas aktivitāšu mīļotāji var dalīties savos iespaidos, atrast savus domubiedrus un nākamo slēpošanas braucienu partnerus, vienlaicīgi piedāvājot plašu informācijas klāstu par ziemas prieku cienītājiem aktuālām tēmām.»