Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

17. janvārī arī Latvijā notiks «Saab» atbalsta brauciens

Pēdējā laikā masu mediji ir pievērsuši lielu uzmanību «Saab» automarkai. Kompānijas no Tālajiem Austrumiem, sporta auto ražotājs no Zviedrijas un kā pēdējais arī sporta auto ražotājs no Nīderlandes ir tikuši minēti kā iespējamie markas pārņēmēji.

Potenciālie investori ir izstrādājuši nu jau neskaitāmus piedāvājumus, bet uz tiem nav sniegtas konkrētas atbildes. Lai arī šobrīd nekas daudz nav skaidrs, viena lieta ir skaidra - GM grib nogremdēt «Saab», norāda

Lai arī kāda būtu «Saab» nākotne - tas nekad nepazudīs. Pasaulē vienkārši ir pārāk daudz fanātisku un ieinteresētu «Saab» īpašnieku. Pat tad, ja apstāsies ražošanas līnijas, «Saab» vienmēr būs redzami ielās. «Saab» automašīnas ar savu viegli atpazīstamo vīziju un identitāti vienmēr atšķirsies pārējo automašīnu masā.

Mēs gribam pievērst pozitīvu masu mediju uzmanību, organizējot «Saab» atbalsta braucienu reizē ar citiem «Saab» klubiem un atbalsta grupu domubiedriem pasaulē. Mēs gribam nodot savu atbalstu un pozitīvu ziņu «Saab» un tā darbiniekiem Trollhetenā.

Liels atbalsta brauciens ir plānots Nīderlandē/Beļģijā, kur piedalīsies ap 300 «Saab» automašīnu. Līdzīgas «Saab» atbalsta aktivitātes notiks Austrālijā, Čehijā, Ķīnā, Norvēģijā, Polijā, Krievijā, Slovākijā, Zviedrijā, Taivānā, Lielbritānijā un ASV.

«Saab» atbalsta brauciens Latvijā ir plānots vienā dienā ar pārējiem, t.i., 17. janvārī.

www.saabclub.lv