Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par 120 000 latu renovēs Valsts prezidenta Jūrmalas rezidences sienu

VAS «Valsts nekustamie īpašumi» (VNĪ) izsludinājusi iepirkuma paziņojumu par Valsts prezidenta Jūrmalas rezidences atbalsta sienas renovāciju, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija.

VNĪ sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Laukšteina aģentūru LETA informēja, ka plānotās renovācijas darbu izmaksas ir 120 000 latu.

Pretendenti darbu veikšanai var pieteikties līdz šā gada 1.februārim.

Atbalsta sienas renovācija būs jāveic saskaņā ar tehnisko projektu, kura izstrāde iepriekš izmaksāja 34 184 latus. Plānoto darbu ilgums būs četri mēneši no līguma noslēgšanas dienas, un tie varētu tikt sākti šā gada pavasarī.

Renovējamā atbalsta siena atdala Jūrmalas rezidences teritoriju no jūras. Vētru laikā atbalsta siena ir cietusi un zem dzelzsbetona pāļiem, uz kuriem tā balstīta, izskaloti caurumi.

LETA jau ziņoja, ka 2008.gada jūlijā tika pabeigti remontdarbi Jūrmalas rezidences ēkas iekštelpās. To kopējās izmaksas bija 1,196 miljoni latu. Savukārt vēlāk veiktā rezidences teritorijas labiekārtošana un galvenās ēkas fasādes renovācija izmaksāja 567 263 latus.