Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunais «VW Polo» turpina iegūt balvas

Autoklubs ADAC ceturtdien Minhenē jau sesto reizi pasniedza «Gelber Engel» balvas, informē «Volkswagen» mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Baltijas valstīs Anda Budļevska.

Šis apbalvojums autobūves nozarē tiek uzskatīts par vienu no kārotākajām trofejām. Jaunais Polo šogad ir starp tā ieguvējiem. Saskaņā ar balsojumu, tas «Automobiļu» kategorijā ieguva otro vietu. Kopumā par žurnāla ADAC Motorwelt lasītāju balsīm cīnījās 34 automobiļi.

Automobilis Polo, iemantojot žurnāla ADAC Motorwelt lasītāju, kā arī ADAC mājaslapas apmeklētāju labvēlību, baudīja nepārprotamu priekšrocību un ieguva otro vietu. Slavenā balva tika pasniegta Minhenes rezidencē Dr. Ulriham Hakenbergam, «Volkswagen» Jauno izstrādājumu nodaļas valdes loceklim.

Kopš tā nonākšanas tirdzniecībā 2009. gada maijā, automobilis Polo ir spējis pārliecināt neskaitāmas speciālistu grupas, tādējādi veiksmīgais supermini auto ieguva kāroto «Gada auto» balvu, turklāt žurnāls «auto motor sport» tam piešķīra titulu «Labākais auto 2009», un Polo ieguva arī «Zaļās» un «Zelta stūres rata» apbalvojumus no izdevniecības «Springer Verlag», bet žurnāls «Autozeitung» tam piešķīra «Auto trofejas» balvu.

«Volkswagen» koncerna panākumus papildināja AUDI iegūtā «Gelber Engel 2010» balva. Ingolštates uzņēmums izcēlās kā visspēcīgākais zīmols, gluži tāpat, kā tas ir bijis pēdējos divus gadus.