Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šuplers: cīņas iznākumu izšķīra sliktais spēles sākums

Rīgas «Dinamo» galvenais treneris Jūliuss Šuplers pēc neveiksmes KHL čempionāta spēlē pret Čeļabinskas «Traktor» ar 2:3, sacīja, ka iznākumu iespaidojis ne pārāk veiksmīgais mājinieku sniegums cīņas sākumā.

Mača sākumā laukuma saimniekiem pietrūcis gan ātruma, gan bijušas taktiskas kļūdas un zaudētas ripas, ko pretinieks uzreiz izmantojis. «Tāds sākums vienmēr iespaido tālāko spēles gaitu. Man nav pretenziju par otro un trešo periodu, puiši centās, spēlēja caur nevaru, parādīja rakturu, taču nevarēja iemest,» sacīja Šuplers, kurš atzina, ka hokejistiem pietrūcis svaiguma.

Tam par iemeslu bija lielais noraidījumu skaits un spēlēšana mazākumā, kas prasījusi daudz spēka. «16 minūtes mazākumā arī trīs pret pieciem, kad divas sekundes pirms beigām ielaidām. Aizsargāšanās prasīja daudz spēku, jo pietrūka nedaudz svaiguma. Un nebija tādu momentu, kādus mēs gaidām no spēlēm mājās,» norādīja Šuplers, izsakot cerību, ka nākošajā spēlē pirmdien pret Magņitagorskas «Metallurg» būs labāk, jo katra spēle sākas no jauna un nav līdzīga iepriekšējai.

Šupleram jau ir padomā, ka komandā tiks izmantots jaunpienācējs Mārtiņš Karsums, jo ir divi varianti, ar ko viņš varētu spēlēt. Treneris tos gan neatklāja, sakot, ka vispirms būs svētdienas treniņš, kurā tiks meklēts optimālais risnājums.

«Traktor» galvenais treneris Andrejs Nazarovs uzsvēra, ka spēle abām komandām bijusi ļoti svarīga, jo abām turnīra tabulā nepieciešami punkti. «Manā uztverā spēle izdevās, gan pēc kustības, gan centības. Abas komandas centās, mums paveicās, par ko esmu pateicīgs puišiem,» sacīja uzvarētāju treneris.