Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Loterijā «Latloto 5 no 35» laimē 110 tūkstošus latu

Sestdienas izlozē «Latloto 5 no 35» laimēts lielākais «Uzkrājums+» šīs loterijas pastāvēšanas vēsturē – 110 482 lati, portālu «Apollo» informēja «Latvijas Loto».

Spēlētājs ir uzminējis laimīgo skaitļu kombināciju 2, 16, 18, 24, 32, kā arī Džokera pēdējo ciparu «8» un laimējis rekordlielo «Uzkrājumu+».

Laimīgā skaitļu kombinācija iegādāta Rīgā, Saharova ielā 20a, tirdzniecības centrā «Maxima», «Plus Punkts» tirdzniecības vietā. Spēlētājs bija aizpildījis sešus variantus un «Latloto 5 no 35» izlozē ieguldījis trīs latus.

Tā kā kvīts nepiedalījās papildspēlē Džokers, spēlētājs nesaņems akcijas laimestu – māju 190 kvadrātmetru platībā, un akcija «Džokera dāvana - māja» turpinās.

Šajā pašā izlozē ir laimēts arī «Latloto 5 no 35» uzkrājums. Šo laimestu ir laimējuši divi spēlētāji. Katrs no viņiem saņem 21 083 latus. Laimīgās skaitļu kombinācijas spēlei tika reģistrētas A/S «Preses Apvienība» kioskā Balvos, Bērzpils ielā 1a un Latvijas Pasta nodaļā, Rīgā, Višķu ielā 14.

Šī izloze bija īpaša vēl arī ar to, ka Aleksejs Derbins no Rīgas, Džokera laimestu rata papildizlozē laimēja 10 000 latus.

Kopējā šīs izlozes laimestu summa ir 169 393 latu.

Visi laimestu ieguvēji tiek gaidīti piesakām savu laimestu Latvijas Loto birojā Rīgā, Meistaru ielā 19.