Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Latvijai un Ventspilij» priekšsēdētāja amatā paliek Lembergs

Piektdien noticis partijas «Latvijai un Ventspilij» biedru kopsapulce, kurā par partijas valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Ventspils mērs Aivars Lembergs, portālu «Apollo» informēja partijā.

Valdes priekšsēdētāja vēlēšanas notika saistībā ar sapulcē apstiprinātajām izmaiņām partijas statūtos, kas paredz valdes locekļu skaita izmainīšanu – līdz šim valdē bija 9 locekļi, bet turpmāk valdē darbosies 13 valdes locekļi.

Partijas biedri atbilstoši partijas statūtos noteiktajam, atklāti balsojot, par partijas valdes locekļiem uz diviem gadiem ievēlēja 8 pašreizējos Ventspils pilsētas domes deputātus – Aivaru Lembergu, Jāni Vītoliņu, Gunti Blumbergu, Didzi Ošenieku, Daini Gīli, Aigo Gūtmani, Ilzi Buņķi un Jāni Vucānu, kā arī Imantu Sarmuli, Gundaru Daudzi, Uldi Boitmani, Veru Šengeliju un Kristianu Jaceviču.

Lembergs sapulcē sniedzis atskaiti par partijas valdes darbu 2009.gadā, kā arī informēja partijas biedrus par Ventspils pilsētas pašvaldības budžetu 2010.gadam un pašvaldības īstenotajiem un plānotajiem investīciju projektiem.

Partija «Latvijai un Ventspilij» dibināta 1994.gada 10.martā Ventspilī.