Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kristovskis atsakās arī no EP piešķirtā pabalsta

Partijas «Pilsoniskā savienība» (PS) priekšsēdētājs un Rīgas domes (RD) frakcijas vadītājs Ģirts Valdis Kristovskis nolēmis strādāt savu vēlētāju labā bez atalgojuma. Deputāts atteiksies no Eiropas Parlamenta (EP) piešķirtā pabalsta un turpinās atteikties no samaksas par darbu RD komisijās un Prezidijā.

Tā portālu «Apollo» informēja partijā.

Kristovskis skaidro, ka izdarījis šādu izvēli, redzot, ka sabiedrība neakceptē šāda EP pabalsta saņemšanu. Lai izkliedētu šaubas par pienācīgu deputāta pienākumu pildīšanu, Kristovskis saviem vēlētājiem apliecina, ka turpinās darbu RD ar pilnu slodzi, taču bez samaksas.

«Nevienam neesmu slēpis to, ka saņemu pabalstu no EP. Šis pabalsts ir mans vienīgais ienākumu avots, jo darbu partijā daru brīvprātīgi, bez atalgojuma. Likums nosaka, ka RD deputāti savus pienākumus veic no darba brīvajā laikā, tas nevienam no viņiem nav pamatdarbs Tā kā man nav pamatdarba, izvēlējos EP pabalstu,» pauž Kristovskis.

Kristovskis atteicies no algas Rīgas domē.