Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas pasta nodaļās iespējams iegādāties e-talonu

No 4.janvāra gandrīz 30 Latvijas Pasta Rīgas nodaļās ir iespējams iegādāties un papildināt e-talonu braukšanai galvaspilsētas sabiedriskajā transportā.

Paredzams, ka līdz marta sākumam e-talonu tirdzniecība tiks nodrošināta visās Rīgas pasta nodaļās, informē uzņēmumā Latvijas Pasts.

Uzņēmuma vadība ir pārliecināta, ka iedzīvotājiem šī iespēja radīs papildu ērtības, jo e-talona iegādi ir iespējams ērti apvienot ar citiem pasta nodaļās saņemamajiem pakalpojumiem. Turklāt arī plašais pasta nodaļu tīkls Rīgā nodrošina iedzīvotājiem maksimālu pieejamību sabiedriskā transporta biļešu iegādei.

Uzņēmums pozitīvi vērtē iespēju atjaunot sabiedriskā transporta biļešu tirdzniecību Rīgas pasta nodaļās, jo vēsturiski šis pakalpojums vienmēr bijis augsti pieprasīts iedzīvotāju vidū. Īpaši populārs šis pakalpojums bija to iedzīvotāju vidū, kuri pasta nodaļās iegādājās mēnešbiļetes vai biļetes, izmantojot piešķirtas braukšanas maksas atlaides.

Latvijas Pastā jau novērots, ka klienti ar jauno pakalpojumu ir apmierināti un ar katru dienu pieaug to iedzīvotāju skaits, kuri e-talonu iegādājas kādā no Rīgas pasta nodaļām.

Šobrīd e-talonus iedzīvotāji var iegādāties vai papildināt 27 Rīgas pasta nodaļās, un Latvijas Pasts līdz marta sākumam plāno pakalpojumu ieviest visās Rīgas pilsētas pasta nodaļās.