Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krīzes laikā cilvēki ir atvērti. Tic, ka laimēs lielu naudu

Krīzes laikā cilvēki ir atvērti ticībai un cer uz lieliem laimestiem, portālam «Apollo» sacīja Latvijas Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas Juridiskā departamenta direktors Jānis Ungurs.

Viņš uzsvēra, ka cilvēkiem vajadzētu būt īpaši uzmanīgiem un neticēt krāpniekiem, kas visbiežāk uzdarbojas ar e-pastu starpniecību.

«Valsts uzņēmums «Latvijas Loto» ir vienīgais, kas legāli piedāvā šādas [loterijas] iespējas,» sacīja Ungurs un piebilda, ka gandrīz ik dienu kāds Latvijā saņem e-pastus no ārvalstīm, kur kāds, piemēram, lūdz palīdzēt izglābt Nigērijas princeses. «Visbiežāk krāpnieki tekstā piemin arī to, ka šo informāciju nevienam nedrīkst izpaust,» klāstīja Ungurs.

1996.gada jūnijā «Latvijas Loto» tika pārveidots par valsts akciju sabiedrību, un šāds statuss uzņēmējsabiedrībai ir joprojām. Līdzīgi kā vairumā attīstīto pasaules valstu, arī Latvijas nacionālā loteriju uzņēmuma «Latvijas Loto» vienīgais īpašnieks ir valsts, liecina «Latvijas Loto» oficiālajā mājaslapā atrodamā informācija.

Lielākais loteriju laimests Latvijā - 240 000 latu - laimēts 2006.gada 16. augustā Aizkrauklē loterijā KENO.