Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kampars: Latvijas dalība izstādē «World Expo» ir prestiža jautājums

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) uzsver, ka Latvija piedalīsies starptautiskajā izstādē «World Expo 2010» Šanhajā, Ķīnā, pavēstīja ministra preses sekretārs Sandris Sabajevs.

«Latvijas dalība «World Expo 2010» Šanhajā ir valsts prestiža  un tēla jautājums.  Es šobrīd neizskatu iespēju atteikties no dalības izstādē, jo valsts šajā projektā jau ir investējusi ievērojamus finanšu resursus. Bez tam, izstādes organizatoriem esam devuši nepārprotamu solījumu piedalīties pasākumā,» norāda Kampars.

Ministrs uzskata, ka Latvijas sekmīga dalība izstādē ir visas Latvijas valdības prioritāte.

Kampars ir pārliecināts, ka valdībai izdosies rast sekmīgu risinājumu jautājumā par izstādes «World Expo 2010» organizatorisko izmaksu segšanu.

Korupcijas un novēršanas apkarošanas birojs, atbildot uz Ekonomikas ministrijas lūgumu sniegt viedokli par Rīgas brīvostas pārvaldes tiesībām piešķirt finanšu līdzekļus Latvijas dalības organizēšanai starptautiskajā izstādē «World Expo 2010», ir atzinis, ka Rīgas brīvostas pārvaldei nav tiesiska pamata ziedot finanšu līdzekļus, un jebkāds šīs pārvaldes līdzekļu izlietojums ir pieļaujams tikai atbilstoši tās apstiprinātajai tāmei, tērējot šos līdzekļus tikai ostas un tās infrastruktūras apsaimniekošanai un attīstīšanai, rīkojoties ar šiem līdzekļiem lietderīgi.