Širokova pārstāvētā «Amur» savā laukumā zaudē «Baris»

KHL regulārās sezonas šīsdienas vienīgajā spēlē Alekseja Širokova pārstāvētā Habarovskas «Amur» komanda savā laukumā ar 5:8 atzina Astanas «Baris» pārākumu.

Lai gan mača rezultātu atklāja viesi, tomēr līdz otrās trešdaļas 3. minūtei «Amur» komanda bija izvirzījusies vadībā ar 3:1. Taču tad sekoja «Baris» gūto vārtu sērija un līdz otrā perioda 17. minūtei Habarovskas komanda nonāca zaudētājos ar 3:6. Turpinājumā mājinieki atkal «pievilka» līdz 5:6, tomēr arī viesi atbildēja ar diviem vārtu guvumiem.

Habarovskas komandā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Igors Ignatuškins, bet pa reizei precīzi meta Deniss Šemeļins, Maksims Krivonožkins un Deivids Lings. «Baris» rindās ar diviem gūtiem vārtiem izcēlās Vadims Krasnoslobodcevs, bet pa vieniem vārtiem guva Kevins Dallmens, Maksims Spiridonovs, Romāns Starčenko, Jozefs Štumpels, Konstantīns Glazačovs un Andrejs Gavriļins.

«Amur» hokejisti spēja pieveikt «Baris» komandu ar 5:3, turklāt vienus vārtus guva arī Širokovs

«Amur» komanda ar 50 punktiem 46 mačos joprojām saglabā 9. vietu Rietumu konferencē.