Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gerhards: Flika atalgojums ir atbilstošs

Joprojām nerimstas diskusijas par Latvijas aviosabiedrības «airBaltic» vadītāja Bertolta Flika atalgojumu – cik tas ir adekvāts pašreizējai situācijai un salīdzinājumā ar citiem uzņēmumiem.

Satiksmes ministrs Kaspars Gerhards (TB/LNNK) uzskata, ka Flika atalgojums ir adekvāts. Viņš intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «100. pants» skaidroja, ka Flika atalgojums tika noteikts jau laikā, kad aviosabiedrība vēl uzrādīja visai pieticīgus rezultātus un pašreizējais atalgojums pēc Gerharda domām ir visnotaļ atbilstošs.

«Ja mēs sakām, ka mūsu valsti pierasts maksāt mazas algas lielu kompāniju vadītājiem- vai kāds nāks un investēs?» vaicāja ministrs.

Viņaprāt, ja algas tiks samazinātas, tad konkurenti uzreiz sāks skatīties, kas notiek, radīt negatīvus apstākļus un izspiest kompāniju no Latvijas tirgus.

Turklāt Flika atalgojuma jautājums būtu jāskatās kontekstā ar to, kāds ir atalgojums citās aviosabiedrībās Eiropā.

«Šeit ir kompānija, kas strauji attīstās, kas ir atzīta pasaulē. Šis nav uzņēmums, kas strādā uz Latvijas iekšpusi. Šis ir uzņēmums, kas konkurē ne tikai Baltijas reģionā,» uzsvēra Gerhards.