Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

110 482 latus laimējis kāds kungs no Rīgas

Sestdienas izlozē tika laimēts skaitļu loterijas «LatLoto 5no35» vēsturē lielākais laimests - 110 482 lati. Šajā izlozē tikai laimēti arī divi 21 084 latu lieli laimesti un viens 10 000 latu laimests, portālam «Apollo» pavēstīja «Latvijas Loto» mārketinga asistente Katrīna Tene.

Pirmdien 110 482 latu vērtā laimesta īpašnieks bija ieradies saņemt savu laimestu «Latvijas Loto» birojā Rīgā, Meistaru ielā 19. Laimētājs ir kāds 58 gadus vecs kungs no Rīgas, kurš skaitļu loteriju «LatLoto 5 no 35» spēlē jau kopš šīs loterijas sākuma.

Laimētājs pastāstīja, ka 16. datums esot ļoti nozīmīgs datums viņa ģimenei, un, iespējams, tieši tāpēc arī lielā naudas summa tika laimēta tieši 16. janvārī. Laimētājs min, ka spēlē ieguldījis 3 latus un spēlējis sešus variantus uz vienu  izlozi. Laimētā nauda vājdzirdīgajam kungam atrisināšot visas problēmas, un viņš esot nodrošinājies mierīgām vecumdienām.

Spēlētājs pareizi uzminēja laimīgo skaitļu kombināciju 2, 16, 18, 24, 32, kā arī Džokera pēdējo ciparu «8» un, atbilstoši spēles noteikumiem, laimēja lielāko «Latloto 5 no 35» laimestu - «Uzkrājumu+», kura summa pagājušajā nedēļā bija izaugusi līdz 110 482 latiem. Tā kā kvīts nepiedalījās papildspēlē «Džokers», spēlētājs nesaņems akcijas laimestu – māju 190 kvadrātmetru platībā, un akcija «Džokera dāvana - māja» turpinās.

Abi 21 084 latu laimētāji arī bija pareizi atminējuši visus piecus skaitļus, bet viņu «Džokera» pēdējie cipari nesakrita ar šīs izlozes «Džokera» pēdējo ciparu, tādēļ viņi savā starpā uz pusēm sadalīja otru lielāko «Latloto laimestu» – «Uzkrājumu».

Viens no Uzkrājuma laimētājiem ir 57 gadus vecs kungs no Balviem, kurš nodarbojas ar nekustamo īpašumu darījumiem, savukārt otra laimētāja ir 40 gadus veca kundze no Rīgas, kura pašlaik ir bezdarbniece.

Šī izloze bija īpaša vēl arī ar to, ka Aleksejs Derbins no Rīgas «Džokera» laimestu rata papildizlozē laimēja 10 000 latu.