Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Znaroks: Vankūverā cīnīsimies katrā spēlē

Latvijas izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks uzskata, ka mūsu komanda Vankūveras olimpiskajās spēlēs būs gatava spēkoties ar jebkuru pretinieku, vēsta [s:30672].

«Visi apzinās, ka cīnīties ar tik spēcīgām komandām, kā Krievija un Kanāda, mums ir grūti,» neslēpj treneris. «Laika sagatavoties turnīram praktiski nav un ar sastāvu ir problēmas. Krievijā var diskutēt, par to, kuru spēlētāju ņemt, bet kuru neņemt, turpretī Latvijas izlasei, var teikt, ka ir tikai viens pilnvērtīgs vārtsargs - Edgars Masaļskis. Sergejs Naumovs ir nopelnījis braucienu uz Vankūveru ar savu attieksmi pret izlasi iepriekšējos gados. Jauno vārtsargu, kuri varētu būt aiz Masaļska vienkārši nav, tāpēc ņemam visus, kas ir «dzīvi».»

«Mēs iesim laukumā un cīnīsimies ar katru pretinieku katrā mačā, neskatoties uz atšķirīgo spēlētāju meistarības līmeni. Mūsu galvenais mīnuss ir laika trūkums, lai sagatavotos turnīram. Pat nezinu, kurš kādā sportiskajā formā būs. Mainīt sastāvu vairs navar un jāstrādā ar tiem 23 spēlētājiem, kuri ir sastāvā, lai kādā formā viņi nebūtu,» skaidro Znaroks.

«Es saviem spēlētājiem ticu. Cik viņiem būs spēka, tos viņi atstās laukumā,» pārliecināts ir Znaroks. «Lai gan, saprotams, ka mums būs grūti. Vankūverā būs cita izmēra laukumi, bet laika adaptēties praktiski nebūs. Laukuma izmēri ieviesīs korekcijas, tas būs nepierasti. Pirms diviem gadiem pasaules čempionātā Kvebekā pret amerikāņiem gandrīz visas ripas ielaidām mazākumā. Tieši tādēļ, ka nebija pieredzes spēlēt šādos laukumos. Taču neko darīt, cīnīsimies.»