Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Daudzdzīvokļu mājām palielināsies gāzes tarifs

Uzņēmums «Latvijas Propāna gāze» (LPG) paziņo klientiem, ka ar 2010.gada 1.martu tiek palielināta maksa par sašķidrināto gāzi, kura tiek piegādāta daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem.

Tarifs palielināts naftas produktu cenu pieauguma dēļ.

Sašķidrinātās gāzes lietotājiem, kuri saņem gāzi no virszemes un pazemes grupu iekārtām un kuriem pie mājas nav uzstādīts centralizētais gāzes skaitītājs, turpmāk par gāzi būs jāmaksā 3,45 lati par kubikmetru līdzšinējo 3,17 latu vietā.

Kā ziņots, LPG apgrozījums 2008.gadā sasniedzis 27,9 miljonus latu, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA «Lursoft» informācija. Tas ir par 11,8% vairāk nekā 2007.gadā, kad uzņēmuma apgrozījums bija 24,96 miljoni latu.

2008.gadā LPG strādāja ar 716 475 latu zaudējumiem, bet 2007.gadā tika gūta 212 036 latu peļņa.

LPG ir sašķidrinātās gāzes tirdzniecības uzņēmums, kuru 2003.gadā izsolē no AS «Latvijas Gāze» iegādājās cita sašķidrinātās gāzes kompānija SIA «Massonyx Ltd».

LPG 2000.gadā dibināja AS «Latvijas Gāze». Uzņēmumam pieder gāzes uzpildes staciju un balonu realizācijas punktu tīkls. «Massonyx» un tai piederošā LPG nodarbojas ar sašķidrinātās naftas gāzes importu, sadali, uzglabāšanu un iepildīšanu, akcīzes un sadzīves sašķidrinātās naftas gāzes realizāciju mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā.

2008.gada oktobrī Konkurences padome atļāva SIA «Sašķidrinātā naftas gāze» un LPG apvienošanos, tomēr liedzot tai iegādāties «Sašķidrinātās naftas gāzes» aktīvus Jūrmalā - degvielas uzpildes staciju Viestura ielā 21.