Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kampars algas dēļ negrasās atkāpties no amata

Ekonomikas ministra prioritāte pašlaik ir ekonomikas ministra pienākumu pildīšana, un viņš negrasās atkāpties no amata, aģentūrai BNS sacīja premjera preses sekretārs Sandris Sabajevs.

Viņš teica, ka Kampars nedomā atkāpties no amata un ir apņēmības pilns turpināt ekonomikas ministra darbu, veltot tam visus spēkus.

Sabajevs arī norādīja, ka pašlaik ministrs nav domājis par tālejošiem lēmumiem atstāt politiku.

«Diena» ceturtdien Kamparu min kā vienu no amatpersonām ar kredītsaistībām, kas ir proporcionāli lielas, salīdzinot ar algu.

Laikrakstā minēts, ka Kamparam ir divi kredīti - īstermiņa kredīts aptuveni 58 tūkstošu latu apmērā un ilgtermiņa kredīts aptuveni 150,7 tūkstošu latu apmērā. Tādējādi ministram ik mēnesi kredītu maksājumiem ir jāatvēl aptuveni 800 latu, bet viņa alga uz rokas ir 1320 latu.

«Diena» vēsta, ka īstermiņa kredītu ministrs esot atdevis, taču ilgtermiņa saistības sedzot no uzkrājumiem, kas veikti laikā, kad viņš strādājis uzņēmējdarbībā. «Toreiz likās, ka varu atļauties iet politikā, jo esmu gana daudz izdarījis privātajā biznesā. Tagad šis lēmums ir nopietni jāpārvērtē, jo algas dzīvošanai nepietiek,» laikrakstam sacījis Kampars. «Ceru, ka saprotat - nevaru ģimeni ar trim bērniem uzturēt par atlikušajiem 500 latiem. Sieva vēl nestrādā, audzina bērnus, taču izskatās, ka viņai tomēr tas būs jādara.»

Kuras amatpersonas nespēj nest kredītu nastu?