Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kremlī ieradies kāds dagestānietis lūgt «Medvedeva meitas» roku

Trešdien pie Maskavas Kremļa tika aizturēts kāds dagestānietis vārdā Bahtijars, kurš gatavojās tikties ar Krievijas prezidentu Dmitriju Medvedevu, vēsta avīze «Moskovskij Komsomoļec».

Kā raksta avīze, šis Kaukāza iedzīvotājam līdzīgais vīrietis pastaigājies netālu no Kremļa Spasa vārtiem un ap plkst. 17.30 (16.30 pēc Latvijas laika) piesaistījis patrulējošo miliču uzmanību. Viņš uzvedies pieklājīgi un bijis kārtīgi ģērbies, taču kārtības sargi piesardzības dēļ nolēma viņu aizturēt.

Sarunā ar miličiem aizturētais paziņoja, ka kavē tikšanos ar prezidentu Medvedevu, ar kuru Bahtijaram esot paredzēta svarīga saruna. Kā viņš pats atzinās, viņš gatavojoties lūgt Medvedevam viņa meitas roku.

Kā zināms no oficiāliem datiem un informācijas plašsaziņas līdzekļos, Krievijas prezidentam Dmitrijam Medvedevam nav meitas un ir tikai dēls, 1996.gadā dzimušais Iļja Medvedevs.

Bahtijara versija nepārliecināja miličus un vienīgi radīja šaubas par neveiksmīgā līgavaiņa veselo saprātu. Vīrietis tika nodots kādas Maskavas psihiatriskās slimnīcas darbiniekiem.

Vēlāk izdevās noskaidrot, ka Bahtijars, kurš gatavojās lūgt Krievijas prezidenta «meitas» roku, ieradies Maskavā pirms diviem gadiem un strādājis par torņa celtņa operatoru. Krīzes dēļ būvobjekts, kurā strādāja Bahtijars, ticis iesaldēts, un strādnieka finansiālais stāvoklis pasliktinājās. Vīrietis, acīmredzot, cerēja uzlabot savu materiālo stāvoklis, stājoties laulībā ar Krievijas valsts vadītāja meitu.

Kā jau savulaik tika ziņots, pagājušajā gadā kāds vecpuisis no Kenijas piedāvāja ASV valsts sekretārei Hilarijai Klintonei 20 govis un 40 kazas par viņas meitu. Attiecīgo vēstuli afrikānis bija nosūtījis uz Balto namu.