Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ford» iegūst Ziemeļamerikas Gada auto un Gada kravas auto balvas

Uzņēmumam «Ford Motor Company» vēsturisks dubults guvums - tā automobiļi 2010. gada «Ford Transit Connect» un 2010. gada «Ford Fusion Hybrid» Amerikas versija Ziemeļamerikas starptautiskajā auto izstādē ieguva attiecīgi apbalvojumus Ziemeļamerikas Gada kravas auto un Ziemeļamerikas Gada auto, informē «Inchcape» Latvijā Mārketinga nodaļas vadītāja Laura Jēgere.

Šī ir tikai trešā reize 17 gadu laikā, kad viens ražotājs iegūst abus titulus. Jāatzīmē, ka «Ford Fusion» ASV būtiski atšķiras no Eiropas pircējiem pieejamā Fusion modeļa.

«Abu šo prestižo apbalvojumu iegūšana pierāda, ka «Ford» saviem klientiem piedāvā nozarē vadošus produktus,» uzsver Marks Fīldss, «Ford America» prezidents.

Ar Ziemeļamerikas Gada auto un Gada kravas auto godalgām tiek apbalvoti transportlīdzekļi, kas vērtēti pēc dažādiem faktoriem, tai skaitā inovācijas, dizains, drošība, vadāmība, autovadītāju apmierinātība un atbilstība cenai. 49 autobūves nozares žurnālistu žūrija ASV un Kanādā balso par automobiļiem, kam, lai piedalītos balsojumā, jābūt «pilnīgi jauniem» vai «būtiski pārveidotiem», salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli.

«Ford Transit Connect» pārspēja citus finālistus, piemēram, «Chevrolet Equinox» un «Subaru Outback», iegūstot Ziemeļamerikas Gada kravas auto apbalvojumu. Šis ir sestais «Ford» kravas automobilis, kas iegūst šo apbalvojumu – tādējādi balvu pasniegšanas 17 gadus ilgajā vēsturē «Ford» ir guvis visvairāk apbalvojumu šajā kategorijā kā jebkurš cits autoražotājs. Šis ir arī otrais gads pēc kārtas, kad šo titulu ir ieguvis «Ford». Pagājušajā gadā galvenā balva tika piešķirta 2009. gada «Ford» automobilim F-150.

«Ford Transit Connect» piepilda mazu uzņēmumu vajadzības

Automašīnas Transit Connect mērķis bija piepildīt mazu uzņēmumu īpašnieku un uzņēmēju vēlmes, piedāvājot tiem jaunu transportlīdzekļu klāstu ar ievērojami uzlabotu degvielas ekonomiju, plašu un ērtu kravas telpu, kā arī izveicību un manevrēt spēju, lai pārvietotos pārpildītās pilsētas vietās.

ASV automobilī Transit Connect Ford Work Solutions sistēma piedāvā bezvadu borta datoru, kas sniedz piekļuvi internetam, Bluetooth brīvroku zvanu veikšanai un navigācijai. Sistēma ļauj arī izdrukāt rēķinus, preču sarakstus, kā arī piekļūt mājas vai biroja datoru tīklā saglabātiem dokumentiem tieši darbu veikšanas vietā.

2010. gada «Ford Transit Connect» iegūtās balvas un atzinības ASV:

  • «2010 Editors Choice for Vans» balva no žurnāla CAR and DRIVER Magazine
  • Žurnāla Detroit Free Press apbalvojums Gada kravas auto 2010
  • Žurnāla Detroit News apbalvojums Gada kravas auto 2010
  • Žurnāla Popular Mechanics 2010.gada autobūves izcilības apbalvojums par labāko darba transportlīdzekli
  • Atzinība «lielisks automobilis mazu piegādes/pakalpojumu uzņēmumu darbiniekiem» no Kelley Blue Book kbb.com

2010. gada «Ford Transit Connect» tiek būvēts «Ford Otosan Kocaeli» ražotnē Kočaeli pilsētā Turcijā.