Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ap 1000 jauna koncepta mājas sola celt jau nākamgad

Norvēģu uzņēmums «Husvic» jau nākamgad sola sākt jaunu māju būvniecību Latvijā. Plānots uzcelt no 500 līdz 1000 jauna koncepta privātmājas ģimenēm ar vidējiem ienākumiem.

Intervijā izdevumam «Lietišķā diena» uzņēmuma īpašnieks Pīters Lundebijs stāsta, ka mājas tiks ražotas pēc jaunas tehnoloģijas - nevis būvējot ēku uz vietas, bet gan visas tās daļas saražojot rūpnīcā, kas procesu ievērojami paātrina un samazina izmaksas.

«Mēs piedāvājam mājas, kas ļauj kopā sadzīvot piemēram, vīram un sievai, kā arī viņu vecākiem - vienā mājā, taču atsevišķās tās daļās. Norvēģijā, atšķirībā no Latvijas, šis koncepts ir ļoti izplatīts,» uzsver Lundebijs.

Uzņēmuma vadītājs nebaidās prognozēt, ka mājokļu tirgus Latvijā sāks atgūties jau nākamgad.

Neskatoties uz krīzi, Lundebijs Latviju joprojām uzskata par labu vietu biznesam. «Neesmu makroekonomikas speciālists, taču ja tik negatīvas lietas notiek tik strauji, arī atkopšanās būs tikpat strauja. Domāju, nākamgad jau vērosim izaugsmi,» – tā investors.