Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunās «Mazda5» pasaules pirmizrāde notiks Ženēvas auto izstādē

Šā gada martā notiekošās Ženēvas auto izstādes spilgtākais «Mazda» notikums būs jaunās «Mazda5» pasaules pirmizrāde. Šī automašīna Eiropā ir īpaši labi piemērota ģimenēm ar aktīvu dzīvesveidu, informē «Inchcape» Latvijā Mārketinga nodaļas vadītāja Laura Jēgere.

«Mūsu galvenais mērķis ar jauno «Mazda5»,» saka Hideki Matsuoka, «Mazda5» programmas vadītājs. «Bija izveidot jaunu C-MAV automobili, kas apvienotu mūsdienās svarīgo vides aizsardzību ar jaunu, modernu dizainu.»

Jaunais modelis vienlaicīgi ar savu unikālo un izteiksmīgo dizainu vēl vairāk iemieso «Mazda5» izslavēto funkcionalitāti - ar dubultām aizmugurējām slīdošajām durvīm un septiņu sēdekļu Karakuri transformēšanas sistēmas daudzpusību. Šis dizains, kurā izmantoti arī Mazda «Nagare» dizaina valodas elementi, ir izteikti funkcionāls un, pateicoties īpaši zemajam pretestības koeficientam, kā arī optimālam gaisa spiedienam augšup un gaisa vērpes īpašībām, samazina degvielas patēriņu.

Jaunā «Mazda5» ir aprīkota ar jaunizveidotu 2,0 litru DISI* benzīna dzinēju ar i-stop sistēmu un sešpakāpju manuālo transmisiju ar tikai šai versijai raksturīgu pārnesumu attiecību. Šis jaunais tiešās iesmidzināšanas dzinējs piedāvā plūstošu un vienmērīgu darbību, tādējādi ar šo auto ir patīkami braukt. Tas ir arī viens no taupīgākajiem un videi draudzīgākajiem C-MAV modeļiem tirgū, par aptuveni 15 % samazinot CO2 izmešu daudzumu, salīdzinājumā ar 2,0 litru benzīna dzinēju, ko tas aizvieto. Benzīna dzinēju klāstā ietilpst arī 1,8 litru dzinējs ar sešpakāpju manuālo transmisiju.

Plānots, ka Eiropā jaunās «Mazda5» tirdzniecība tiks sākta. Tā ir viena no trim automašīnām, kas tiks prezentētas 2. martā 5. zālē «Mazda» stendā notiekošajā preses konferencē.