Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miņinam ceturtā vieta EČ, otrā - Pasaules kausa kopvērtējumā

Pasaules kausa pēdējā, astotajā posmā, kas vienlaikus ir arī Eiropas čempionāts, Latvijas pirmā ekipāža ar Jāni Miņinu priekšgalā šodien izcīnīja ceturto vietu.

Miņins ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Oskaru Melbārdi un Intaru Dambi pirmajā braucienā uzrādīja ceturto ātrāko laiku, bet otrajā braucienā Latvijas ekipāža sasniedza sesto labāko rezultātu, kas divu braucienu summā ļāva saglabāt ceturto vietu.

Sacensībās uzvarēja vācietis Andrē Lange, kurš divu braucienu summā par 0,05 sekundēm apsteidza šveicieti Ivo Ruegu, bet Miņins uzvarētājam zaudēja 0,10 sekundes. Vienāds laiks ar Miņinu bija arī Vācijas pilotam Karlam Angereram. Trešo vietu izcīnīja vēl viens Vācijas bobslejists Tomass Floršics, kurš Langem zaudēja 0,08 sekundes.

Bet otra Latvijas ekipāža, kuru pilotē Edgars Maskalāns ar stūmējiem Pāvelu Tulubjevu, Raivi Broku un Mihailu Arhipovu, pēc pirmā brauciena ieņēma 15. vietu, bet otrajā uzrādīja 12. labāko rezultātu, kas divu braucienu summā ļāva pakāpties uz 13. vietu, Langem zaudējot 0,74 sekundes.

Eiropas čempionāta ieskaitē Maskalāns ieņēma 11. vietu.

Pasaules kausa izcīņas noslēguma kopvērtējumā pirmo vietu ar 1615 punktiem izcīnīja amerikānis Stīvens Holkombs, kurš pēdējā posmā ieņēma astoto vietu. Otro vietu ar 1354 punktiem ieņēma Miņins, bet trešajā vietā ar 1334 punktiem ierindojās vēl viens amerikānis Džons Napīrs, kurš pēdējā posmā ieņēma dalītu 13. vietu ar Maskalānu.

Maskalāns ar 976 punktiem kopvērtējumā ierindojās 14. vietā.

Pēc šī posma vēl pēc norisināsies Vankūveras olimpiskās spēles, kurās bobsleja divnieku sacensības vīriešiem notiks 20. un 21. februārī, bet četrinieku - 26. un 27. februārī.