Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lācplēša ielā atvērts «Bombardier bar»

Sarežģītās ekonomiskās situācijas upuru Rīgā netrūkst, par laimi, netrūkst arī tādu, kas to izmanto un uzsāk savu biznesu. Praksē jau var redzēt vairākus veiksmīgus gadījumus, kad vietā, kur neveiksmīgi darbojies krogs vai restorāns, pēc laika saimnieko citi, īpaši neko nemainot.

Tā noticis arī ar bijušo «Stars» (pirms tam «Stella pub») Lāčplēša ielā un tagad tur atvērts «Bombardier bārs». Vizuāli nekas nav mainījies, tas pats telpas izkārtojums, tās pašas krāsas (varbūt par kādu toni gaišākas). Arī saturiski piedāvājums stipri līdzīgs tam, kas šajās telpās bija pieejams iepriekš, vienīgā jūtamā atšķirība ir tā, ka alus akcents likts uz britu aliem jeb eiliem.

Līdz ar «Bombardier» alus krānu rindā ir vēl divi britu brūvējumi - «Outmeal stout» un «John Bull lager». Cenas ļoti simpātiskas – 1.50 Ls par pinti. No vietējiem pagaidām pieejams vien «Rēzeknes brūvers» par 1.00 Ls. Ir arī beļģu klasika ar «Stella Artois», «Leffe», «Hoegaarden» un «Bellevue Kriek».

Ēdienkartē iekļauti tādi krogu bestselleri kā piparsteiks ar frī kartupeļiem, fish’n chips un pikantie vistu spārniņi.

Bombardier bar sevi pasniedz kā sporta bāru, telpā ir trīs lieli TV ekrāni, kur rāda futbolu un visu, kas apmeklētājiem tajā brīdī šķiet svarīgs.