Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ekonomiskās situācijas dēļ Vankūverā būs daudz mazāk Latvijas līdzjutēju

Spiedīgās ekonomiskās situācijas dēļ uz olimpiskajām spēlēm Vankūverā, kas sāksies 12. februārī, dosies daudz mazāk sporta līdzjutēju no Latvijas.

Ceļojumu biroja «Express Travel» pārstāve Ruta Skrinda aģentūrai BNS pastāstīja, ka šogad iepirktas 150 biļetes, no kurām pārdotas jau 130. Vēl atlikušas B kategorijas biļetes uz sacensībām bobslejā 27. februārī, kā arī uz Latvijas un Krievijas izlašu hokeja maču 16. februārī, Latvijas un Čehijas izlašu spēli 19. februārī, kā arī Latvijas un Slovākijas spēli 20. februārī. Vēl var iegādāties biļetes arī uz noslēguma ceremoniju.

Skrinda sacīja, ka ekonomiskās situācijas dēļ šoreiz nav iepirktas dārgākās biļetes (A kategorijas biļetes), bet lētākās biļetes (C kategorija) izpirktas uzreiz.

Visātrāk izķertas biļetes uz daiļslidošanu un hokeju, uz kuru biļetes gan uzreiz nevarēja iegādāties un tās bija pārdošanā mazliet vēlāk, tādēļ arī nedaudz noplakusi hokeja fanu sākotnējā interese, un ir palikušas pāri biļetes uz iepriekš nosauktajām spēlēm.

Tomēr ceļojumu biroja pārstāve viennozīmīgi atzina, ka ekonomiskās situācijas dēļ Latvijas līdzjutēju skaits Vankūverā būs daudz mazāks. Viņa paskaidroja, ka uz Vankūveru ir sarežģīti aizlidot, jo ir nepieciešama pārsēšanās un ceļā jāpavada pietiekami ilgs laiks, turklāt arī biļetes cena ir pietiekami augsta - jārēķinās ar minimums 700 latiem.

Skrinda informēja, ka, piemēram, uz iepriekšējām olimpiskajām spēlēm, kas notika Itālijas pilsētā Turīnā, «Express Travel», kas bija arī Latvijas Olimpiskās komitejas oficiālais biļešu izplatītājs, tika iepirkti četri tūkstoši biļešu, no tām 3600 - uz hokeja mačiem vien. Turklāt uz Turīnu bija arī liels individuālo tūristu skaits, kas spēļu mājvietā nokļuva ar personīgo auto.

Arī uz vasaras olimpiskajām spēlēm Pekinā 2008. gadā devās vairāki simti sporta līdzjutēju no Latvijas.

www.bns.lv