Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Avatars» <i>nogremdē</i> «Titāniku» ar jaunu ienesīguma rekordu

Džeimsa Kamerona «Avatars» apsteidzis viņa paša režisēto «Titāniku», kļustot par visu laiku ienesīgāko filmu, vēsta «[s:30813]».

Tuvojoties pagājušās nedēļas nogalei «Avatara» kontā jau bija 1 841 miljardi. Lai pārspētu 1997. gada filmas «Titāniks» 1 843 miljardu dolāru ienākumus, ko tās sasniedza 10 mēnešos, «Avataram» bija nepieciešamas tikai 6 nedēļas.

Precīzāka informācija par «Avatara» triumfu kases ieņēmumos vēl tiek gaidīta, taču, vai tas pārspēs «Titānika» iespaidīgo 11 Oskaru rindu? Šajā ziņā pagaidām zinātniskās fantastikas 3D brīnumam tik spoži neiet. Kaut arī filma saņēmusi 2 «Zelta Globusa» titulus, tomēr pārējos kinofestivālos kinolente uzrāda vēl vājākus rezultātus. Un, kā zināms, citu kinofestivālu rezultāti netieši norāda uz balvu saņemšanas iespējām «Oskara» ceremonijā.

Kaut arī «Avatars» un «Titāniks» cīnās savā starpā, tas nemazina faktu, ka abu filmu režisors Džeimss Kamerons nu var tikt saukts par visu laiku veiksmīgāko filmu veidotāju.