Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Olimpiskajā delegācija neiekļauj vārtsargu treneri Vasiļonoku

Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis otrdien izvairījās komentēt Latvijas hokeja izlases vārtsargu trenera Mihaila Vasiļonoka neiekļaušanu olimpiskās delegācijas sastāvā.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «100. pants» Vrubļevskis norādīja, ka komandas sastāva un apkalpojošā personāla noteikšana ir Latvijas Hokeja federācijas kompetence, kurā viņš nevēlas iejaukties.

«Es saprotu jautājumu, saprotu arī rūpes un sāpi šajā jautājumā, bet es negribētu jaukties Latvijas Hokeja federācijas kompetencē, nosakot komandas sastāvu,» uzsvēra Vrubļevskis.

Viņš norādīja, ka nekad nav vadījis komandas sporta veidus, tādēļ arī viņam ir grūti komentēt, cik prātīgi ir neiekļaut vārtsargu treneri komandas sastāvā.

Vrubļevskis arī ieteica skaidrojumu par komandas sastāvu meklēt pie hokeja federācijas valdes un federācijas vadītāja Kirova Lipmana, kuri šo sarakstu iesniedza.

Jau vēstīts, ka Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) otrdienas apstiprinātajā Vankūveras olimpisko spēļu delegācijas sastāvā vieta nav atradusies Latvijas izlases vārtsargu trenerim Vasiļonokam, toties treneru un apkalpojošā personāla skaitā ir iekļauts «Maskavas nama» direktors Jurijs Silovs.

Kopā ar izlases treneriem Oļegu Znaroku un Hariju Vītoliņu, izlases ģenerālmenedžeri Māri Baldonieku, Latvijas Hokeja federācijas preses sekretāri Vitu Ļebedevu un ekipējuma menedžeri Mihailu Šostaku izlases treneru un apkalpojošā personāla sarakstā iekļauti ne tikai Silovs, bet arī sporta kluba «Liepājas metalurgs» finanšu direktors Aleksandrs Rogoza.

Latvijas Hokeja federācijā paskaidroja, ka šādu izvēli veicis federācijas prezidents Kirovs Lipmans, kurš aģentūrai BNS norādīja, ka Vasiļonoka palīdzība olimpiskajās spēlēs nebūs tik nepieciešama, kas gan nenozīmē, ka viņš vairs nav šajā amatā, jo pasaules čempionātos bijušais vārtsargs turpinās pildīt trenera pienākumus.

Pēc Lipmana teiktā, Silovs un Rogoza delegācijā iekļauti par nopelniem Hokeja federācijas labā.

«Silovs mums ļoti palīdz ar kontaktiem Krievijā, un tas skar arī Rīgas «Dinamo». Viņš mums ir nozīmīgs cilvēks. Rogoza vairāk nekā desmit gadu bijis sporta kluba «Liepājas metalurgs» direktors, darījis daudz hokeja labā un ir nopelnījis būt delegācijā,» skaidro Lipmans.

www.bns.lv