Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Losandželosā slēgs lielāko daļu marihuānas aptieku

Losandželosas pilsētas padome otrdien nolēmusi slēgt lielāko daļu aptieku, kur tiek tirgota medicīniskiem mērķiem paredzētā marihuāna. Kopš 1996.gada pilsētā saradies gandrīz 1000 šādu tirdzniecības vietu.

Darbu varēs turpināt 187 medicīniskās marihuānas aptiekas, bet arī to skaits laika gaitā jāsamazina līdz 70, balsojot ar deviņām balsīm «par» un trijām «pret», nosprieda pilsētas padomes deputāti.

Marihuānas aptieku īpašnieki un cilvēki, kuriem marihuānas lietošanu noteikuši ārsti, sola pret pilsētas lēmumu spert juridiskus soļus, iespējams, ierosinot balsošanu par šo jautājumu referendumā.

Rīkojums, kurā paredzēti arī citi ierobežojumi marihuānas tirdzniecībai, stāsies spēkā, kad to būs parakstījis mērs.

Atbilstoši jaunajiem noteikumiem, marihuānas aptiekas nedrīkst atrasties tuvāk par 300 metriem no skolām, parkiem un bibliotēkām. Tās nedrīkst būt atvērtas pēc plkst.20. Ierobežojumi pieņemti vienu gadu pēc tam, kad Kalifornijas gubernators Arnolds Švarcenegers mudināja sākt debates par marihuānas aplikšanu ar nodokli, lai tādējādi palīdzētu atgūties recesijas smagi skartā štata ekonomikai.