Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunais «Polo» ir «Gada auto 2010»

Tieši šis apbalvojums ir ieguvis visprestižāko reputāciju, un tas šīvakara ceremonijā Volfsburgā tika pasniegts Prof. Dr. Martinam Vinterkornam, tādējādi jaunais Polo ir oficiāli kronēts par Gada auto 2010, ziņo «Volkswagen» mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Baltijas valstīs Anda Budļevska.

Balvas saņemšanas runā Prof. Dr. Vinterkorns, «Volkswagen AG» valdes priekšsēdētājs, īpašu pateicību izteica darbiniekiem: «Lai uzbūvētu tādu uzvarētāju kā Polo, ir nepieciešama lieliska komanda. Esmu lepns, ka «Volkswagen» koncernā strādā tik spēcīga un mērķtiecīga komanda, kas ir padarījusi automobili Polo ar tā modernajām tehnoloģijām, kvalitāti un drošību par saprātīgu cenu pieejamu ikvienam.»

Žūrija, kas sastāvēja no 59 vadošajiem auto jomas žurnālistiem no 23 Eiropas valstīm, labākos jaunos automobiļus izvēlējās jau pagājušā gada novembra beigās. Šogad žūrija testēja 33 censoņus. Līdz finālam nonāca septiņi kandidāti, un Polo izrādījās uzvarētājs.

Kopš tā nonākšanas tirdzniecībā pagājušā gada vasarā, jaunais Polo vēl bez kārotās Gada auto balvas ieguva arī pāris citas trofejas: apbalvojumu sarakstā ietilpa «Zaļā» un «Zelta stūres rata» godalga (Springer Verlag), balvas «Labākais auto 2009» (auto motor sport) un «Auto trofeja» (Autozeitung). Polo tika piešķirts arī kārotais piecu zvaigžņu novērtējums jaunajos, daudz stingrākajos Euro NCAP triecienu testos.