«Torpedo» uzvar «Ņeftehimik» un panāk Rīgas «Dinamo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā uzvaru šodien izcīnīja Rīgas «Dinamo» sīvākie konkurenti par vietu izslēgšanas spēlēs Ņižņijnovgorodas «Torpedo» hokejisti.

«Torpedo» ar rezultātu 5:3 uzvarēja Ņižņekamskas «Ņeftehimik» hokejistus. Jau pirmajā periodā tika gūti četri vārti un visus guva «Torpedo». Precīzi bija Mihails Varnakovs, Vitālijs Novopašins, Vadims Šahraičuks un Pāvels Brendls.

Otrais periods noslēdzā sar 5:0 un vienīgos vārtus trešdaļā guva Brendls. Mača pēdējā periodā «Ņeftehimik» trīs vārtus atguva. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Aleksandrs Bumagins, Vladimirs Malevičš un Petrs Hohrjakovs.

Citā mačā Kazaņas «Ak Bars» ar 4:0 uzvarēja Toljati «Lada» komandu.