«Vitjaz» atkal spēlē rupji un zaudē Maskavas CSKA

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā uzvaru šodien izcīnīja Maskavas CSKA hokejisti, kas savā laukumā uzvarēja līgas pastarīti Čehovas «Vitjaz». CSKA hokejisti bija pārāki ar rezultātu 5:2.

Jāatzīst, ka spēle bija diezgan rupja no «Vitjaz» hokejistu puses. Kopumā laukumu mača laikā nācās atstāt trīs Čehovas spēlētājiem. Spēles vidū «Vitjaz» leģionārs Dārsijs Vero ar atklātu sitienu «uz ledus nolika» Ņikitu Filatovu, par ko saņēma 2+5+20 minūšu sodu. Otrā perioda izskaņā Čehovas kluba uzbrucējs Aleksandrs Romanovs rupji nospēlēja pret Jegoru Mihailovu (5+25), kurš guva smadzeņu satricinājumu, bet mača izskaņā Džošua Gratons izvicināja dūres ar CSKA aizsargu Mihailu Pašņinu.

Rezultātu mačā atklāja viesi. Pirmā perioda vidū vārtus guva Deniss Sergejevs, bet vēlāk Sergejs Andronovs panāca 1:1.

Otrajā periodā laukuma saimnieki guva četrus vārtus. Divreiz precīzs bija Konstantīns Korņejevs, bet pa reizei izcēlās Deniss Paršins un Aleksandrs Suglobovs. Mača pēdējā trešdaļā Sergejs Belokoņs vienus vārtus «Vitjaz» komandai atguva.

Jau ziņots, ka citā KHL mačā Ņižņijnovgorodas «Torpedo» ar rezultātu 5:3 uzvarēja Ņižņekamskas «Ņeftehimik» hokejistus un turnīra tabulā panāca Rīgas «Dinamo».