Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«iCelo Piedzīvojuma diena» Vidzemē izdevusies lieliska

Šogad pirmā «Piedzīvojuma Diena» 23.janvārī aizvadīta sniegotajā Vidzemē. Kopumā «iCelo.lv» vēsturē šis bijis jau piektais piedzīvojums.

No aukstuma nenobijušies, vairāk kā 200 dalībnieku devās piedzīvojumā un izmantoja ziemu lietderīgi. Ar reģistrāciju Kungu rijā, dalībnieku sapulci un zemo startu uzdevumiem diena varēja sākties. Kā jau ierasts «iCelo.lv» piedzīvojumos – komandu veidoja četri cilvēki un auto. «Piedzīvojuma Dienas» uzdevumi bija interesanti, neparasti un ziemas dvašas piepildīti, kuru veikšanai bija nepieciešams četru draugu domas un fiziskais spēks.

Dalībnieki piedalījās ledus pils būvniecībā Līgatnē, alternatīvajā bobsleja čempionātā «Piedzīvojuma Dienas» dalībnieki uzstādīja vērā ņemamus rezultātus. Cīņas spars un azarts komandām bija jūtams un redzams arī viduslaiku bruņinieku cīņās. Nenoliedzami dalībnieki iepazina Vidzemē vēl neredzētas un neatklātas Vidzemes tūrisma vietas. Vienkoču parkā gana daudz atjautības prasīja ieraudzīt četras pūces sēžam vienā koka zarā. Tagad arī dalībnieku komandas skaidri zina, kad apprecējās Mārīte un Uldis, jo tas bija jānoskaidro meklējot atslēgas piekariņu uz gājēju tilta pār Amatu tieši ar šiem vārdiem. Dažiem izdevās redzēt un izpildīt vienu no uzdevumiem – foto ar stirnu vai zaķi brīvā dabā. Foto sērijā «Kā niknais vilks mazo zaķīti...» komandām izdevās asprātīgas un pat dziļdomīgas bildes. Uzdevumu bija gana, veiklākie centās izpildīt visu uzdoto, taču citi «Piedzīvojuma Dienu» izbaudīja lēnām un nesteidzoties – katram savi mērķi. Bet viens ir skaidrs – izdevās gan balta, gan interesanta «Piedzīvojuma Diena» Vidzemē.

Noslēgumā - atpūta Ķirsona muižā «Lido lauki», visi dalībnieki satikās noslēgumā, labprāt baudīja vakariņas un vakars varēja turpināties dzīvās mūzikas pavadībā. Izturīgie labprāt devās slēpot turpat Lido kalnā.

27. janvārī īpašā apbalvošanas pasākumā ar vērtīgām balvām tika apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji, kā arī atraktīvākā komanda, jaunākais komandas dalībnieks, kuram vien 9 mēneši, ģimeniskākā, dāmīgākā un izturīgākā komanda. Par balvām cīnījās arī labākā video un foto īpašnieki. «Daļa no mūs komandas pieredzi guva kādā no iepriekšējiem piedzīvojumiem. Zinājām kur piedalāmies, taču reizē šis bija jauns piedzīvojums, jo atšķīrās ar uzdevumiem un arī mūsu dalībnieku sastāvu. Taču azarts noteikti bija, centāmies izpildīt uzdevumus tos plānojot. Neatbraucām taču atpūties, to var darīt vasarā sauļoties jūrmalā. Ar azartu izpildījām katru uzdevumu, tie bija aizrautīgi un interesanti,» par «Piedzīvojuma Dienu» dalās pārdomās pirmās vietas ieguvēji komanda «DHauto.lv» dalībnieki Līga un Kārlis Goldmaņi.