Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lidostā «Rīga» viena no lielākajām lidmašīnām pasaulē

Certurtdien un piektdien starptautiskajā lidostā «Rīga» tiks apkalpots viens no lielākajiem gaisa kuģiem pasaulē - «AN 124 Ruslan».

Lielgabarīta kravu pārvadājumu kompānija «Ruslan International» ar kravas transporta lidmašīnu «AN 124», no starptautiskās lidostas «Rīga» nogādās 46 tonnas smagu gāzes ģeneratoru. 

Kravas transporta lidmašīna «AN 124» starptautiskajā lidostā «Rīga» ieradīsās ceturtdien plkst. 16. Sekos lielgabarīta kravas ielādes procedūra, kurā tiks iesaistīta arī cita lielgabarīta un speciāli šādām kravām piemērota transporta tehnika.

Piektdien plkst. 11 lidaparāts no lidostas izlidos uz Buharu Uzbekistānā.

Lidosta «Rīga» valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters norāda: «Kopš atjaunota Latvijas neatkarība šāda veida kravas caur starptautisko lidostu «Rīga» nav transportētas. Izvēlētais transporta ceļš apliecina Latvijas konkurētspēju kravu tranzītā, jo tieši mūsu valsts spēj piedāvāt integrētus transporta un loģistikas pakalpojumus. Latvijas uzņēmēji spēj piedāvāt ērtus un konkurētspējīgus ostu pakalpojumus, sauszemes un dzelzceļa kravu pārvadājumus, kā arī gaisa satiksmi, kur starptautiskā lidosta «Rīga» ir viens no tuvākajiem aviosatiksmes mezgliem Eiropas Savienībā lidojumiem uz tālajiem Austrumiem un Āzijas valstīm.»

«Pasaulē viena no lielākā gaisa kuģa apkalpošana lidostai ir nozīmīgs solis turpmākai kravu pārvadātāju interesei par lidojumu veikšanu tieši caur Rīgu.»