Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tuvojas Latvijas skolēnu peintbola turnīrs

Pienācis 2010. Tīģera gads, kas noteikti pavērs daudz jaunu piedzīvojumu un jaunas izjūtas visiem, kas to vēlas. Tamdēļ peintbola klubs «Bušas», Latvijas peintbola klubs, ar Latvijas skolēnu sporta federācijas atbalstu turpina rīkot Latvijas mēroga skolēnu peintbola turnīru, kas kā ierasts notiks aprīļa sākumā – 10 aprīlis. Kā jau sezonai sākoties, atlases kārtas turnīrs notiks Saulkrastos, peintbola kluba «Bušas», bet fināls Latvijas peintbola klubā – Rīgā. Pilnīgi visa informācija tiks pastāvīgi atjaunota un izlikta mājas lapās «busas.lv», «citypaintball.lv», kā arī mediju interneta vietnēs.

Pagājušā gada dalībnieku skolas un īsa notikuma gaita.
• Jūrmalas Pumpura vidusskola
• Rīgas 60. Vidusskola
• Siguldas 2. Vidusskola
• Rīgas 49. Vidusskola
• Rīgas Būvamatniecības vidusskola
• Rīgas 1. Ģimnāzija
• Rīgas 99. Vidusskola

Šīs ir skolas, kas pierādīja, ka var sacensties ne tikai ikgadējos skolas turnīros un sacensībās, bet arī pamēģināt ko ekstrēmāku. Peintbola turnīrā katram dalībniekam jāspēj ātri un operatīvi sadarboties ar saviem komandas biedriem un reaģēt uz katru spēles momentu. Turnīrā komandas radīja taktiku, lai pēc iespējas viltīgāk pieveiktu komandas, jo katra spēle izcēlās ar savdabīgiem momentiem, ko bija interesanti vērot ne tikai spēles tiesnešiem, bet arī skatītājiem, kas ieradās līdzi spēlētājiem. Pieveicot atlases un fināla kārtas, turnīrā uzvarēja – Rīgas 60. Vidusskola, kuras kapteinis ir Vadims Karnigins; 2. Vieta – Rīgas Būvamatniecības vidusskolai, ar komandas kapteini, Elans Strogonovs; 3. Vieta – Rīgas 49. Vidusskolai.

Šogad mums būs iespēja pavērot vai Rīgas 60. Vidusskola spēs noturēt savu titulu vai tas tiks nodots kādai CITAI skolai, kurai ? To mēs redzēsim aprīlī . Turnīram iespēja gatavoties jau laikus, jo ikgadu par to izziņojam janvārī, tāpēc skolas, kas nopietni vēlas pretendēt uz godalgotu titulu, ir laiks lai iekustinātu prasmes.

Skolām piesakoties vajadzētu iepazīties, ņemt vērā:

«busas.lv

Ja potenciālajiem dalībniekiem rodas jautājumi par šo turnīru vai tā gaitu, tad sekojiet līdzi jaunākai informācijai mūsu mājas lapās vai rakstiet. Nākamajā rakstā izklāstīsim sīkāku turnīra gaitu un uzdevuma principus, kā arī atgādināsim par drošības noteikumiem un precīzākiem dalības laikiem.