Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Miris izcilais rakstnieks Dž.D.Selindžers

91 gada vecumā miris slavenā stāsta «Uz kraujas rudzu laukā» autors, izcilais amerikāņu rakstnieks Dž.D.Selindžers, ceturtdien Ņujorkā paziņoja viņa literārais aģents.

Selindžers nomiris dabīgā nāvē savās lauku mājās Ņūhempšīras štatā, kur viņš dziļā noslēgtībā nodzīvojis vairāk nekā pusgadsimtu.

Pēdējais Selindžera darbs - stāsts «Hapvorta 16, 1924» - tika izdots 1965.gadā. Tuvi ģimenes locekļi un viņa bijušās mīļākās apgalvo, ka rakstnieks arī noslēgtībā no apkārtējās pasaules nemitīgi aktīvi rakstījis, uzkrājot ievērojamus romānu un īso stāstu kolekciju.

Savos pēdējos publiskajos izteikumos, 1974.gadā sniegtajā intervijā laikrakstam «The New York Times» Selindžers norādīja, ka «savu darbu neizdošanā ir brīnišķīgs miers. Man patīk rakstīt. Es mīlu rakstīt. Bet es rakstu tikai sev un savam priekam. Es esmu pazīstams kā dīvainis, neparasts cilvēks. Bet vienīgais, ko es daru, ir mēģinu pasargāt sevi un savus uzskatus».