Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājas teātra izrāde «Kauja pie...» Rīgā

30. janvārī, Liepājas teātris ieradīsies Rīgā, lai Rīgas auditoriju iepazīstinātu ar režisora Mārtiņa Eihes iestudēto izrādi «Kauja pie...», kas veidota pēc J. Poruka stāsta «Kauja pie Knipskas» motīviem, bet to mūsdienu situācijai pielāgojusi dramaturģe Krista Burāne.

Tāpat kā Liepājā, arī Rīgā izrāde «Kauja pie...» tiks izrādīta skolas telpās – ikviens interesents tiek gaidīts pamatskolā «Rīdze» K. Valdemāra ielā 2, lai divās stundās izdzīvotu un atcerētos skolas laiku.

Iestudējums tiek izspēlēts skolā – ēdnīcā, klasē, sporta ģērbtuvē, tualetē, skolotāju istabā, pagalmā, garderobē. Tas aicina skatītājus doties ceļojumā skolas laika sajūtās un atmiņās gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.
Lomās iejūtas Klaipēdas Universitātes Liepājas teātra aktieru kursa studenti, kas jau nākošajā sezonā pievienosies Liepājas teātra aktieru pulkam.

Skatītājiem tiks piedāvātas divas izrādes – plkst. 13.00 un 17.00. Biļetes iespējams iegādāties visās «Biļešu paradīzes» kasēs un stundu pirms izrādes arī pamatskolā «Rīdze».

Izrāde «Kauja pie...» tikusi nominēta «Spēlmaņu nakts» 2009. gada balvai divās nominācijās – «Gada izrāde bērniem vai jauniešiem», kā arī Kristīne Vītola nominācijā «Gada kostīmu mākslinieks/māksliniece».