Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Haoss uz ceļiem - cilvēki stumj autobusus, daudzviet bloķēta satiksme

Lielākajā daļā valsts sniegputeņa dēļ ir apgrūtināta braukšana gan pa galvenajiem, gan arī pa mazākas nozīmes ceļiem. Savukārt Rīgā sniega un sastrēgumu dēļ kavējas satiksme. Vilcieni ap pulksten 9 jau kursē pēc ierastā saraksta.

redakcija@apollo.lv

Attēlu galerija


Uzņēmums «Latvijas Valsts ceļi» informē, ka pēcpusdienā valstī ir pārsvarā bez nokrišņiem, uz brauktuvēm vietām ir piebraukta sniega kārta, apledojums un atsevišķos reģionos sniega sanesumi.

Apgrūtināta braukšana pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir vietām Vidzemē un atsevišķos posmos Zemgalē un Latgalē. Ziemas dienesti strādā nepārtrauktā režīmā, attīrot un apstrādājot ar pretslīdēšanas reaģentiem brauktuves.

Valsts vietējos autoceļus klāj piebraukts sniegs, atsevišķos posmos iespējami aizputinājumi, uzturēšanas darbu ietvaros tiek nodrošināta to caurbraucamība.

Sniega segas biezums Rīgā sasniedzis pusmetru, liecina informācija Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra mājaslapā. Kopš pirmdienas sniega daudzums galvaspilsētā pieaudzis par 22 centimetriem.

Rīgā turpinās maģistrālo ielu, tiltu un intensīvākās satiksmes rajona nozīmes ielu tīrīšana. Naktī un no rīta kopumā darbus veica 65 tehnikas vienības - specializētās kaisīšanas mašīnas, traktorbirstes, autogreideri, iekrāvēji, pašizgāzēji. No Vecrīgas un pilsētas centra tika vests sniegs. Sniega izvešana turpināsies arī vakarā, portālam «Apollo» pulksten 9.45 pavēstīja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Lai arī braukšanas apstākļi ir apgrūtināti, Rīgā maģistrālās ielas un tilti ir caurbraucami. Stipri apgrūtināti braukšanas apstākļi ir rajona nozīmes ielās. Ierobežotā finansējuma apstākļos mazāk intensīvas satiksmes rajona nozīmes ielu tīrīšana tiek veikta galvenokārt mācību iestāžu un ārstniecības iestāžu tuvumā.

Tiltu uzturēšanas uzņēmums SIA «Rīgas tilti» ir izbraucis uz Gaisa tiltu, lai veiktu pastiprinātu brauktuves apstrādi ar pretslīdes materiāliem slīdamības mazināšanai.