Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Basketbolisti bērnu namiem dāvinājuši bumbas

No 1. līdz 6. februārim «Swedbank» Latvijas Jaunatnes basketbola līga (LJBL) pirmo reizi rīko Talantu nedēļu, kuras laikā jaunie basketbolisti un izcilas personības līdzdarbosies sporta, izglītības un labdarības pasākumos.

Pirmdien, akcijas «Bumbas skolām» ietvaros «Swedbank» LJBL sadarbībā ar «Swedbank» un Latvijas basketbola līgu (LBL) dāvāja bumbas bērniem SOS ciematos un bērnu namos.

  • Labas draudzības sākums bija tikšanās Valmieras SOS bērnu ciematā. Basketbola kluba «Valmiera» spēlētāji Jānis Kaufmanis, Juris Andžejevskis, Jānis Graudiņš un Sandis Amoliņš, Valmieras domes izpilddirektora vietnieks Aigars Vītols, «Swedbank» Vidzemes reģiona direktore Inese Vīksne, «Swedbank» LJBL direktore Anitra Eiklone un Valmieras SOS bērnu ciemata direktors Vitolds Krieviņš vienojās par sadarbību un draudzību turpmāk, pavasarī iekārtojot arī basketbola laukumu bērniem.
  • Daugavpils Universitātes basketbolistes Olga Kazakeviča, Oļesja Jevsejeva, Kristīna Egle, Inga Borodovska, Jana Drozdova, treneris Nikolajs Romaņenko, Latvijas Jaunatnes izlašu direktors Viktors Zujevs un «Swedbank» Daugavpils filiāles vadītājs Edmunds Užens viesojās bērnu namā - patversmē «Priedīte».
  • Jelgavas SOS jauniešu mājā viesojās BK "Zemgale" basketbolisti ar komandas galveno treneri Vari Krūmiņu, LBS ģenerālsekretārs Edgars Šneps, Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un «Swedbank» Jelgavas filiāles vadītāja Zinta Skangale. Līdz ar bumbām jauniešu mājas iemītnieki saņēma BK «Zemgale» dāvātās šalles, kā arī brīvbiļetes uz visām komandas mājas spēlēm.
  • Ventspils kluba basketbolisti Mareks Jurēvičus, Artūrs Bērziņš, Lauris Blaus un Ernests Kalve kopā ar LBS Valdes locekli Uldi Boitmani un «Swedbank» Ventspils filiāles vadītāju Silvu Zvinguli viesojās bērnu un pusaudžu atbalsta centrā «Nāc līdzi». Ventspils basketbolistus priecēja bērnu koncerts.

Otrdien, 2. februārī, turpinoties «Swedbank» Latvijas Jaunatnes basketbola līgas Talantu Nedēļai, Latvijas vispārizglītojošajās skolās tiks aktivizēta akcija «Par Tīru spēli», kuras ietvaros jauniešiem klases stundās tiks stāstīts par dzīvi bez atkarībām un sportu kā veselīgu dzīvesveidu.