Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LPP/LC: tūrisma nozare var visātrāk radīt nepieciešamās darba vietas

Partija LPP/LC iesniegusi priekšlikumu grozīt likumprojektu «Par pievienotās vērtības nodokli» un samazināt PVN likmi tūrisma nozarē līdz 10%. LPP/LC arī ir lūgusi šī priekšlikuma izskatīšanu iekļaut jau šīs ceturtdienas Saeimas plenārsēdes dienaskārtībā, portālam «Apollo» pavēstīja LPP/LC preses sekretārs Ģirts Dripe.

Šis priekšlikums saskan ar partijas konsekvento nostāju šajā jautājumā, jo jau Saeimā izskatot 2010. gada budžetu LPP/LC izteica priekšlikumu samazināt PVN tūrisma nozarei. Toreiz šī iniciatīva neatrada dzirdīgas ausis, norāda LPP/LC.

Tādejādi pagājušajā nedēļā partijas priekšsēdētājs Ainārs Šlesers atkal aktualizēja šo ideju un publiski izteicās, ka šāds solis palīdzētu tūrisma nozarei izdzīvot un attīstīties. Tagad tam ir arī taustāms pamats – LPP/LC sagatavotā likumdošanas iniciatīva.

LPP/LC ir gandarīta, ka arī premjers Valdis Dombrovskis (JL) pozitīvi novērtējis iespēju samazināt PVN tūrisma nozarei. LPP/LC cer, ka premjers un valdošā koalīcija šajā jautājumā ieturēs tikpat valstisku nostāju, kādu LPP/LC demonstrēja balsojumā par pilnvarojumu valdības sadarbībai ar SVF.

Tūrisma nozare ir tas sektors, kuru īsā laikā iespējams attīstīt visstraujāk un tādējādi visātrāk radīt Latvijai tik ļoti nepieciešamās jaunās darba vietas, uzsver LPP/LC.